جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی ایران|csr award

اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی ایران
اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی ایران

به طور کلی ماهیت بحث مسؤليت اجتماعي در جامعه محلی و عمومی  با توجه به مسؤولانه بودن فعالیت شرکتها و قرار گرفتن این حوزه در تبلیغات، پر رنگ گردیده است.

آقای عجمی به تقابل بین نهادهای دولتی و خصوصی اشاره می کند که بخش دولتی به عنوان بخش بالا دستی می بایستی به تدوین سیاستها و استراتژی مرتبط به حوزه اجتماعی پرداخته و تصدی گری و اجرا به بخش پایین دستی یعنی شرکتهای خصوصی یا سازمان های مردم نهاد به دلیل نزدیک بودن به بازار عملیاتی واگذار گردد که آنها نیز برنامه های عملیاتی خود را در راستای استراتژی های تنظیم شده دولتی تدوین نمایند. که درحال حاضر چنین تقابلی وجود ندارد.

بزرگترین کار درحوزه مسولیت اجتماعی این است که اجتماع باور کند که سازمان یا بنگاه مربوطه، مسوولانه وظایف خود را انجام می دهد.

 مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه مپنا  خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم نگاهی به سازمان خود به عنوان سازمان بزرگ اقتصادی داشته باشیم می توان  گفت: در ابتدا سعی کردیم استراتژی هایمان را در  حوزه ی مرتبط با اجتماع ببینیم و آنها را بازنگری کنیم و ارزش های سازمانی را به سمت و سویی هدایت کنیم که در آن حوزه های مختلف مسؤوليت اجتماعي در نظر گرفته بشود و به تبع آن برنامه های عملیاتی خود را در این راستا اجرا و هدایت نماییم.

فعالیت های گروه مپنا در راستای مسولیت اجتماعی:

توجه به اجتماع، شفافیت و پاسخگویی به ذی نفعان، ارایه گزارش های فعالیت های مرتبط با حوزه های مسولیت اجتماعی و تبیین آن برای کارکنان در تمام سطوح.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021

 

آمار بازدید جایزه ملی مسئولیت اجتماعی

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط گروه نرم افزاری دیما ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

تمامی حقوق برای نشان مسئولیت اجتماعی محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group